R & D and DESIGN

R & D

Günümüz İş Dünyasında, bir firmanın varlığının devam etmesi, o firmanın kendi içinde gerçekleştirdiği gelişime ve faaliyet gösterdiği piyasadaki değişiklere karşı verdiği doğru tepkilere bağlıdır. Bu felsefeyi benimsemiş olan firmamız, kurulduğu ilk günden bu güne yaptığı değişimler sayesinde aşama kaydederek daha kaliteli ve verimli hizmet veren bir organizasyon haline gelmiştir.

Firmamızın geçirdiği değişimin, hiç şüphesiz en önemli ayağı yaptığımız Arge çalışmaları sayesinde ortaya çıkardığımız ve geliştirdiğimiz yeni ürünlerdir. Ürün geliştirmenin planlı ve etkili şekilde yapılması titiz bir çalışmanın sonucudur. Arge ekibimiz, piyasada meydana gelen değişiklikleri, kendi içimizde ortaya atılan fikirleri ve müşterilerimizin görüşlerini sentezleyerek, yeni ürünler ortaya çıkarmaktadır. Arge ekibimiz üzerinde çalıştıkları ürünlerin, müşterilerimize ergonomik ve fonksiyonel çözümler sunmasını amaçlamaktadır.

 

DESIGN

Şirketimiz bünyesinde sunduğumuz Dizayn hizmetimizde, teorik olarak tasarlanmış, yeni projelerin gerçeğe dönüştürülüp, en son şekillerinin verilmesi sağlanmaktadır. Şirketimizin ihtiyaçları ve müşterilerimizin bireysel talepleri doğrultusunda ortaya çıkan bu yeni fikirlerin, üretilebilirliğinin kontrol edildiği ve gerektiğinde farklı alternatiflerin sunulduğu Dizayn aşamasında, ürünlerin estetik açıdan piyasa beklentilerini de karşılayacak şekilde tasarımı amaçlanmaktadır.

Farklı alanlarda faaliyet gösteren pek çok Alucorex Müşterisi, geçmişte ihtiyaç duydukları yeni fikirleri, Dizayn hizmetimizden faydalanarak gerçeğe dönüştürmüştür. Müşterilerimiz, tarafımızdan dizayn edilmiş kendilerine özel bu ürünler sayesinde, hizmet verdikleri sektörlerde, eşsiz avantajlar yakalamış, aynı zamanda ürünlerinin değerini kendileri belirlemişlerdir.

argearge